ثبت سفارش تولید محتوا

اولین جایی که در دنیای دیجیتال سوال خود را بیان می کنید، کجاست؟ حدس میزنم که گوگل (Google) باشد. طبیعی است، شما تنها نیستید، موتور جستجوی گوگل روزانه بیشتر از 4 میلیارد سوال را جوابگو است!

وقتی که سوال خود را تایپ کردید و اینتر را زدید، لینک هایی برای شما نمایان می شود که هر کدام از آنها یک محتوا هستند. شاید این را بدانید شاید هم نه، اما همه ی ما، مصرف کننده های محتوا به صورت روزانه هستیم.

تولید محتوا به پروسه ی ایجاد کردن سر فصل هایی خلاقانه برای نمایش داده شدن برای مشتری ها یا بیننده های شما، گفته می شود.

نوشتن مطالب و یا ایجاد کردن محتواهای بصری و اطلاعات دادن در راستای ایده ی اصلی محتوای شما، که در فرمت های مختلفی مثل نوشته ها، عکس ها، ویدیو ها، اینفوگرافیک ها و … به بیننده شما ارائه داده می شود، بخشی از این پروسه است.
وقتی شما تولید محتوایی انجام می دهید، اطلاعاتی رایگان و کارآمد را در اختیار مخاطبان خود می گذارید و مشتری هایی با پتانسیل بالایی را به سمت وب سایت خود می کشید و در همان حال برای مشتری های قدیمی خود ارتباطی با کیفیت با خود ایجاد کرده اید!

[login-ums-form]

معرفی انواع تولید محتوا و قیمت هر کلمه

محتوای بازنویسی

بازنویسی مطلب به این صورت است که شما لینک یک مطلب از پیش منتشر شده را در اختیار ما قرار داده و ما با مطالعه ی آن شروع به نوشتن مجدد با ادبیات و سبک خودمان می کنیم. در نهایت مطلب تولیدی،تفاوت زیادی با مطلب اصلی خواهد داشت.

قیمت هر کلمه محتوای باز نویسی : 35 تومان

محتوای ترجمه

با توجه به کلمه کلیدی و موضوعی که شما در اختیار ما قرار می دهید ما بهترین سورس های انگلیسی زبان را بصورت کاملا روان ترجمه کرده و در اختیار شما قرار می دهیم. همچنین گوگل هم برای محتواهای ترجمه شده ارزش زیادی قائل است.

قیمت هر کلمه محتوای ترجمه : 45 تومان

محتوای تالیف و ترجمه

محتوای تالیف و ترجمه، محتوایی است که بخشی از آن توسط ما بصورت اختصاصی تولید شده و بخشی از آن نیز ترجمه مطلب یا مطالب مرتبط انگلیسی می باشد. این محتوا ها کاملا اختصاصی می باشند و نمونه آنها در وب سایت دیگری وجود ندارد.

قیمت هر کلمه محتوای تالیف و ترجمه : 55 تومان

محتوای تالیفی

محتوای تالیفی، محتوایی است که با استفاده از موضوعی که شما در اختیار ما قرار می دهید ما شروع به نوشتن مطلب در آن زمینه می کنیم و از سایر مطالب فارسی یا انگلیسی داخل وب استفاده نمی کنیم. این محتواها کاملا اختصاصی تولید می شوند.

قیمت هر کلمه محتوای تالیفی : 50 تومان

© کلیه حقوق محتوای این سایت متعلق به چاپ و تبلیغات روشا می باشد.

×

با ما صحبت کنید

بر روی نام پشتیبان روشا کلیک نمایید، اگر بر روی سیستم خود نرم افزار واتس اپ را داشته باشید، مستقیما به ما پیام ارسال می کنید.

× در واتس اپ با ما گفتگو کنید